טיולים
  
אטרקציות
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 טיול פריחה

טיול פריחה מאפשר לכל בני המשפחה לטייל בארץ ולהנות מכל רגע. כל מי שאוהב אויר צלול, נוף משגע וריח פריחה לא יוכל לעמוד בפני הפיתוי של לצאת אל טיול פריחה. באופן טבעי הזמן הטוב ביותר לצאת אל טיול פריחה עם כל המשפחה ועם חברים קרובים הוא בסביבות האביב, ובמיוחד בחול המועד של פסח.

החסרון היחידי של טיול בתקופה זו של השנה הוא ששבילי הטיול עמוסים אנשים. כולם רוצים לצאת אל טיול פריחה ולהנות מהחופש. טיול פריחה בפסח פופולארי גם משום שמזג האויר בעונה זו נוח מאוד לטיולים משום שהוא אינו חם מדי ואינו קר מדי. כמו כן, לאחר חורפים גשומים במיוחד כל צפון הארץ מלבלב וצבוע בירוק, מה שהופך את החוויה של טיול פריחה לחוויה מענגת במיוחד.

טיול פריחה מומלץ הוא לפארק אוטופיה שבשרון. אוטופיה מציע למבקרים טיול פריחה מדהים ביופיו המשלב בין בטבע לבין תערוכת פרחים מרשימה אשר כוללת סחלבים, צמחים טרופיים מיוחדים ועוד.

טיול פריחה זחוהי הזדמנות מצויינת להכיר לילדים את סוגי הפרחים השונים. כדאי אפילו לצאת אל טיול פריחה עם מגדיר ציפורים ומגדיר פרחים על מנת לדעת מהו כל פרח ועל מנת לזהות סוגי ציפורים שונים וכך גם ללמד את הילדים.

טיול פריחה אפשרי לא רק בתקופת האביב אלא גם באמצע החורף וליתר דיוק בט"ו בשבט כאשר השקדייה פורחת. ניתן לצאת לצעדה חורפית ולהנות מיופיו המהמם של עץ זה. לא רק בישראל אנשים נהנים מפריחה ומלבלוב ויוצאים אל טיולי פריחה אלא גם במקומות רבים בעולם. ביפן ישנו זמן קצר מאוד בו ניתן להנות מפריחת עץ הדובדבן שהינה פריחה מרהיבה ביופייה. אנשים רבים מתכננים טיול ליפן בתקופת האביב על מנת להנות מיופייה של הפריחה.

טיול פריחה הוא הזדמנות נהדרת לכל המשפחה לבלות יחד ולהנות מיופיו של הטבע. כמובן שאין זה אומר כי במסגרת טיול פריחה אי אפשר לעשות אטרקציות שונות שהילדים ייהנו עוד יותר מהטיול. למשל, במסגרת טיול פריחה בצפון הארץ ניתן לקחת את הילדים שייהנו מרכיבה על סוסים, או מרפטינג סוער על נהר הירדן.

טיול פריחה יכול להמשך אפילו כמה ימים אם לא חוזרים מייד הבייתה אלא נשארים ללון בצימר או בבית הארחה אחר. כך שאם רוצים לקחת פסק זמן ולהנות מהטבע המהמם בישראל כדאי לצאת אל טיול פריחה.