טיולים
  
אטרקציות
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 טיול משפחתי

 

טיול משפחתי ברחבי הארץ זו דרך נהדרת עבור כל בני המשפחה להתגבש יחד ולהנות מזמן איכות משותף. הורים רבים לעתים מתוסכלים מכך שילדיהם שקועים בפעילויות כמו משחק במחשב או צפייה של שעות ארוכות בטלוויזיה והם היו רוצים לבנות גשר אמיתי ילדיהם ולפתוח את אופקיהם של הילדים לדברים נוספים. מעבר לכך, הורים רבים רוצים שילדיהם ייהנו מהנוף, מהטבע, מהאוויר צח, מפעילות גופנית נמרצת ולא רק יהיו סגורים בתוך הבית עם המשחקים האלקטרוניים השונים, ולכן הם מחפשים מקומות אטרקטיביים לטיולים עם ילדים. טיול משפחתי כל שבת, או טיול משפחתי פעם בחודש, יכולים בהחלט לשפר מאוד את הקשר של ההורים עם הילדים ואף לשפר את תחושת המשפחתיות. כמו כן, אם הילדים ייהנו מהטיולים האלו הם יירצו לצאת לטיולים לטבע לעתים קרובות יותר והם לא ייסתגרו כל היום בתוך הבית עם הטלוויזיה ועם המחשב שלהם.

טיול משפחתי לא רק מאחד את המשפחה ועוזר לילדים לצאת אל מחוץ לבית. טיול משפחתי מאפשר לכל המשפחה להנות מנופיה הקסומים של ארץ ישראל ולהנות מהאטרקציות הייחודיות הקיימות במקומות רבים. בזכות אטרקציות אלה כל טיול מפשחתי הופך לחוויה מסעירה במיוחד שמזרים אדרנלין בלב הילדים וגורם להנות מכל רגע, ולרצות לצאת אל טיולים רבים נוספים. במסגרת טיול משפחתי הילדים יכולים לצאת אל רפטינג בנהר הירדן, יכולים לטפס על צוקים ולעשות סנפלינג מסעיר, לשכשכך במעיינות ולהנות מאטרצקיות ייחודיות נוספות. כמובן שלא רק הילדים נהנים אלא גם ההורים יכולים להק הנאה רבה בכל רגע של טיול משפחתי מוצלח במיוחד.

טיול משפחתי גורם לילדים ולהורים להכיר את הארץ, את שביליה, את נופיה ואת ההיסטוריה שלה בצורה טובה יותר. בזכות טיולים משפחתיים רבים הילדים ייהנו מהיכרות קרובה עם נופיה של הכנרת, עם יופי הנוף המדברי, עם יופייה של רמת הגולן וכן הלאה. טיול משפחתי הוא מקור גדול להנאה אך הוא גם מקור ענק לידע וללמידה. ניתן לארגן טיול משפחתי עם משפחות נוספות ואפילו ניתן לארגן טיול משפחתי במסגרת מאורגנת עם מדריך שיסביר על הנוף, על ההיסטוריה ועל הסיפורים הייחודיים שעומדים מאחורי כל מקום. אין מקום לתירוצים, מומלץ כבר עכשיו לצאת אל טיול משפחתי