טיולים
  
אטרקציות
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

טיולים עם ילדים 

 טיולים עם ילדים יכולים להיות למקומות רבים ושונים בארץ. הורים שאוהבים לטייל ואוהבים להרגיש את הארץ דרך טיול בשביליה יכולים ללא ספק להנחיל אהבה זאת לילדיהם. כאשר הילדים יגדלו ויהפכו להיות הורים לילדים בעצמם גם הם ייקחו את משפחתם לטייל בכל רחבי הארץ וגם הם בעצמם ייעשו טיולים עם ילדים למקומות שונים בהם טיילו בילדותם. טיולים עם ילדים הם למעשה דרך אחת שהינה מאוד יעילה להנחיל את האהבות של ההורים אל ילדיהם. טיולים עם ילדים היא גם פעילות משפחתית משותפת שנותנת לכל המשפחה הזדמנות פז לבלות זמן איכות יחד. הילדים זוכים לבלות עם הוריהם במסגרת משוחררת ולא מלחיצה וההורים זוכים להנות מהמרץ, מיצר הסקרנות והשובבות של ילדיהם.

 

טיולים עם ילדים יכולה להיות דרך מצויינת להכיר את הארץ בצורה חדשה ומרגשת לילדים. כאשר מבצעים טיולים עם ילדים כדאי לקחת את הילדים למקומות שיש בהם עניין רב ולמקומות שיעשו להם חשק להמשיך ולטייל. למשל, רפטינג בנהר הירדן היא דרך מצויינת לעורר תחושה של הנאה בילדים. טיולים עם ילדים יכולים כמובן להיות למקומות בהם יש מסלולי טיול רגליים. גם כאשר בוחרים מסלול טיול רגלי כדאי לזכור שישנם מסלולים המתאימים יותר לילדים. מסלולים בהם הולכים בתוך מים יכולים להיות מצויינים להורים אשר מארגנים טיולים עם הילדים שלהם. גם ההורים וגם הילדים ייהנו מאוד מחוויה זו.

טיולים עם ילדים יכולים להיות למקומות בהם ניתן לישון מתחת לכיפת השמיים לדוגמה לצד הכנרת, במדבר או ליד ים המלח. כאשר מארגנים טיולים עם ילדים כדאי לשתף אותם בחוויה בצורה מלאה כדי שייהנו ממנה. למשל, כדאי לתת להם לעזור לבשל כאשר מכינים פיקניק בחוץ או לבקש מהם לעזור כאשר מקימים אוהל, כדאי לתת להם תחושה שהם מעורבים. כמו כן, כאשר מארגנים טיולים עם ילדים כדאי להסביר להם על ההיסטוריה של כל מקום ועל החשיבות הגדולה של מקומות כמו מצדה, הכותל המערבי וכן הלאה. אין ספק כי זוהי חוויה מיוחדת מאוד ובלתי נשכחת, לכל הצדדים המעורבים במשפחה, כאשר מארגנים טיולים עם ילדים.