טיולים
  
אטרקציות
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 טיולי שבת

 

טיולי שבת הם דרך נהדרת להעביר את השבת ביחד עם חברים ובני משפחה קרובים. במהלכם של טיולי שבת ניתן לאכול ארוחות טעימות בטבע בפארקים ובגני טבע רבים בהם יש ספסלים המיועדים לשימוש זה. כאשר יש בשבתות מזג אוויר נאה חבל להשאר בבית ללא תעסוקה או להשאר בבית בבהייה מול הטלוויזיה. במקום זאת, כדי לצאת, לעשות מעט פעילות גופנית ולהנות מאוויר צח ולצאת עם הילדים אל טיולי שבת. ישנם אין ספור מקומות יפהפיים בארץ שניתן לטייל אליהם. במקומות רבים יש אטרקציות ופעילויות שונות שיכולות לספק לילדים תעסוקה, אך גם במקומות בהם אין אטרקציות הילדים ייהנו מאוד מהטיול בחיק הטבע.

טיולי שבת הם הזדמנות מושלמת להוציא את הכלב המשפחתי אל טיול בטבע. הילדים יוכלו לרוץ איתו במרחבים הפתוחים, לזרוק לו כדור או צלחת מעופפת ולרדוף אחריו. גם הכלב וגם הילדים ייהנו לצאת מהשגרה ולהנות מיום מסעיר וכיפי בזכות טיולי שבת. כמובן שיציאה אל טיול בשבת זו דרך נהדרת להכיר לילדים את שבילי הארץ ולגרום להם להתוודע אל מקומות אחרים שהם לא מכירים. ישנם מקומות חמד במדבר ובנגב, באילת, בצפון הארץ, בים המלח ובמדבר ביהודה, בבקעה ובירושליים שהילדים לא מכירים ואפילו ההורים לא מכירים. בזכות טיולי שבת ניתן להכיר מסלולי טיול חדשים, נקודות תצפית חדשות שנשקף מהן נוף עוצר נשימה ומהמם ביופיו ולהכיר מסעדות חדשות.

טיולי שבת יכולים לעזור "לאוורר" את הראש ולצאת מהשגרה. כאשר הילדים יהיו גדולים הם יזכרו את טיולי השבת המשפחתיים כחוויה מענגת מאוד והם יירצו לשחזר אותה עם ילדיהם שלהם. ניתן להחדיר את אהבת הטיול בחיק הטבע לילדים כבר מגיל צעיר מאוד. טיולי שבת לא חייבים להיות למסלולים רגליים המתאימים למיטיבי לכת. ישנם מקומות נהדרים במרכז הארץ אשר ניתן לעשות אליהם טיולי שבת דוגמת הספארי ברמת גן או גן החיות התנכ"י בירושליים ומקומות רבים ונוספים דוגמת הכותל המערבי והעיר העתיקה בירושליים, טיול מסביב לכנרת, טיול ג'יפים אל רמת הגולן או המדבר שלא מצריכים הליכה וכן הלאה. ניתן להכיר מקומות חדשים אלה ומקומות מופלאים נוספים בזכות טיולי שבת.