טיולים
  
אטרקציות
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 טיול בארץ

 

טיול בארץ הינו טיול מהנה וחוויתי שניתן להנות ממנו בכל עונות השנה. ואכן, לא רק בחול המועד אלא כמעט בכל שבת שיש בה מזג אווירה נאה ומתאים לטיולים ניתן לראות המוני ישראלים אשר יוצאים יחד עם הילדים ויחד עם חברים קרובים ובני משפחה אל טיול בארץ. טיול בשבת וטיולים בכלל אלה זוכים לפופולאריות כי על אף שישראל היא מדינה קטנה מאוד כאשר יוצאים אל טיול בארץ תמיד יש מסלולי הליכה חדשים שניתן ללכת בהם ותמיד יש נוף חדש שניתן להתרשם ממנו. טיול בארץ הינו דרך נהדרת שבאמצעותה ניתן להכיר פינות חמד שונות שלרוב לא יוצא לנו לבקר בהן וזהו גם הזדמנות מצויינת להכיר לעומק את ארץ ישראל על שלל נופיה המגוונים. מי שאוהב נוף מדברי יכול לטייל במקומות רבים בנגב או באיזור מדבר יהודה. מי שאוהב לצוף על הגב ונהנה להתמרח בבוץ כדאי שייצא אל טיול בארץ לכיוון ים המלח.

טיול בארץ מהנה כמעט בכל גיל. במסלולי טיול שונים ניתן לראות אנשים מבוגרים ההולכים יחד עם פעוטות. גם בתי לדיור מוגן מארגנים לעתים קרובות סיורים למקומות שונים בישראל להנאתם של הדיירים המבוגרים. טיול בארץ הוא לעולם לא דבר מעייף ומשעמם אלא דבר מהנה מאוד. במקומות רבים ברחבי הארץ ניתן לקחת מדריך אשר יסביר על הנוף ועל ההיסטוריה של המקום ויתבל את דבריו בסיפורים מעניינים מה שהופך את החוויה של טיול בארץ למעניינת עוד יותר. בדרך כלל בטיולים מאורגנים או בטיולים מודרכים ניתן ללמוד מידע חדש ומעניין גם במקומות אשר טיילנו בהם פעמים רבות בעבר. לעתים גם המדריך חד לילדים חידות ועושה להם פעילויות נוספות מה שמגביר את העניין שלהם במהלך טיול בארץ.

טיול בארץ מאפשר להנות גם מארוחות משובחות במקומות רבים. ישנן מסעדות מעולות אשר פזורות בכל רחבי הארץ ומאפשרות לטעום אוכל טעים וייחודי מאוד. ישנם אנשים אשר מטיילים במיוחד אל מקומות מסויימים משום שיש באותו מקום מסעדה טובה אשר שמעו עליה המלצות או אכלו בה בעבר והיו חייבים לחזור לעוד. כמובן שאפשר לעשות פיקניק בחיק הטבע בזמן שעושים טיול בארץ.