טיולים
  
אטרקציות
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 טיולי פריחה

 

טיולי פריחה הינם טיולים שמשנים לנו לראות את יופייה של ארץ ישראל מזווית מיוחדת ופרחונית במיוחד. טיולי פריחה יכולים לגרום לנו להעריך מחדש איזורים גיאוגרפיים רבים בארץ שלא היינו בהם שנים רבות והפרחים הפורחים מעניקים להם מראה צבעוני ונאה. טיולי פריחה לרוב מתרחשים בתקופת האביב ובפרט בחול המועד של פסח. בתקופה זו אנשים רבים לא צריכים לעבוד והם יכולים להנות מזיו האביב אשר הטבע מקרין מכל עבר. אנשים רבים מטיילים בחול המועד של פסח לאזורים רבים בישראל ולמקומות אטרקטיביים, כמו פארק אוטופיה, אשר מציעים לכבוד החג גם תערוכת פרחים. לאחר החורף ניתן לראות מקומות "ירוקים" רבים אשר מלבבים מרוב צמחייה ופרחים. טיולי פריחה שמתרחשים באביב מאפשרים לאנשים רבים להתרשם מהטבע, לאחר שכל החורף היו ספונים בבתיהם ולא טיילו ברחבי הארץ.

טיולי פריחה עם הילדים יכולים לגרום גם לילדים להעריך את הטבע ולהנות מהפריחה מכל עבר. טיולי פריחה אלה לאו דווקא חייבים להיות משעממים עבורם אלא הם יכולים להיות חוויה של ממש. במהלכם של טיולי פריחה כדאי לעורר את הילדים ולנסות להלהיב אותם. מקומות רבים מושכים אליהם נופשים באמצעות אטרקציות שונות שרובם מתאימות מאוד לילדים. במהלך טיולי פריחה ניתן לקחת את הילדים לשוט על קיאק בנהר הירדן, לרחוץ בכנרת, לבקר במוזיאונים המתאימים לילדים, לעבור במסלולי הליכה מלאים מים כך שהילדים ייהנו מכל רגע וירצו לחזור ולהנות מטיולים נוספים. מי שאוהב פרחים ומתעניין בהם במיוחד יכול לקחת מגדיר צמחים ולנסות להגדיר כל צמח וכל פרח מלבלב שרואים במהלכם של טיולי פריחה.

טיולי פריחה יכולים לעזור לגבש את כל המשפחה יחדיו או לגבש חברים טובים יחדיו. עבור אנשים רבים, ובמיוחד כאלה אשר אוהבים אויר צלול ונהנים מיופיו של הטבע, טיולי פריחה או טיולים אחרים בטבע הינה חוויה מענגת מאוד. לחוות חוויה זו עם חברים טובים או עם בני משפחה היא לרוב חוויה נעימה ומלכדת. כמובן שבמהלכם של טיולי פריחה ניתן לעשות פיקניק בחיק הטבע ולהנות גם מאוכל טעים, גם מאוויר צלול וגם מנוף מלבלב ועוצר נשימה. אלו הן רק ממקצת הסיבות המסבירות למה כדאי לצאת אל טיולי פריחה.