טיולים
  
אטרקציות
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 טיולים בשבת

 

טיולים בשבת הינם דרך נהדרת לגבש יחד את כל המשפחה וליצור עבור הילדים חוויה בלתי נשכחת. ילדים אשר הוריהם לקחו אותם פעמים רבות לטיולים במרכז או בכל רחבי ישראל, באוירה טובה ובמזג אוויר נאה, נוטים לזכור את החוויה באופן חיובי מאוד כדבר נפלא שהיה קיים בילדותם. טיולים בשבת מאפשר להורים ולילדיהם לבלות יחד זמן איכות נעים מאוד. הורים אשר אוהבים לטייל ברחבי הארץ ואוהבים לחוש את הארץ דרך כפות הרגליים פעמים רבות יכולים להנחיל אהבה זאת לילדיהם. כאשר אלו יהיו מבוגרים הם יוכלו לקחת גם את הילדים שלהם ולעשות טיולים בשבת במקומות נבחרים בכל רחבי שבילי ישראל.

טיולים בשבת הם אכן דרך נהדרת לגבש את כל המשפחה יחד. ההורים לעתים קרובות מרגישים קרובים יותר לילדיהם כאשר אלו חולקים עמם את אותן החוויות וההורים יודעים להעריך את ההורים שלהם כאשר טיולים בשבת בכל רחבי הארץ הינה חוויה מהנה כל כך. אין כמעט ילד שלא נהנה לרחוץ במעיינות נסתרים עם הוריו מאשר להתבטל מול הטלוויזיה בחוסר מעש. טיולים בשבת טובים מאוד גם עבור ילדים, וגם עבור הורים, אשר סובלים מעודף משקל וזקוקים לפעילות גופנית. הפעילות הגופנית אינה רק מהנה וממריצה אלא יכולה לגרום לירידה במשקל, לא מתוך עונש אלא מתוך חוויה אמיתית. מעבר לכך, טיולים בשבת עוזרים לילדים להכיר טוב מאוד את נופי ארץ ישראל ואת הגיאוגרפיה שלה. פעמים רבות בהמלך טיולים בשבת הילדים לא מכירים רק את הנופים אלא גם את הסיפור אשר מתלווה לכל הנוף ואת ההיסטוריה של כל מקום.

טיולים בשבת עוזרים לילדים להכיר את הארץ דרך פריזמה רחבה מאוד. כמו כן, אם מספרים לילדים סיפורים שונים במהלך טיולים בשבת סביר להניח שהם יזכרו יותר את הסיפורים האלו מאשר אם מספרים להם את אותו הסיפור במהלך שיעור בכיתה. במהלך טיולים בשבת הילדים יכולים ללמוד את סיפור מצדה, להבין את חשיבותו של הכותל המערבי, את יופייה של הכינרת ואת המשמעות שלה, להכיר את נופי רמת הגולן ואת יופי המדבר. אם רוצים להנחיל בילדים את הסיפורים וההיסטוריה של כל מקום בהחלט כדאי לעשות כן דרך טיולים בשבת.