טיולים
  
אטרקציות
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 טיולים בארץ

 טיולים בארץ, בין אם בשבת או בחול המועד או בין אם זה טיול של כמה משפחות או משפחה אחת בלבד, הינה חוויה בלתי נשכחת עבור הילדים. למרות שלהורים רבים נדמה כי ילדיהם נהנים יותר בבהייה מול מסך הטלוויזיה או כאשר הם משחקים משחקי מחשב, ילדים רבים נהנים מאוד מהחוויה המדהימה של פעילויות לילדים כאשר הם יוצאים טיולים בארץ יחד עם הוריהם או יחד עם ילדים בני גילם. טיולים בארץ ברחבי הטבע מאפשרים לילדים לבצע פעילות גופנית לה הם זקוקים מאוד, במיוחד אם הם סובלים ממשקל עודף. כאשר ההורים מצרפים לטיול את אחד מחבריו של הילד או ילדים של חבריהם, הם למעשה יוצרים לילדיהם חברים טובים מאוד. הפעילויות המשותפות לרוב מאחדות בין הילדים וגורמות להם להנות מאוד מהפן החברתי הקיים בטיול.

טיולים בארץ כמעט לעולם אינם נמאסים או אינם חוזרים על עצמם, כאשר מארגנים את הטיול כהלכה. כמובן שטיולים הכוללים הליכה מאומצת אינם מתאימים לילדים קטנים. עם זאת, כאשר מצטיידים כהלכה במזון ובמשחקים לילדים, שיעסיקו את עצמם במהלך הנסיעה הארוכה, טיולים בארץ יכולים להכניס אנרגיה מחודשת גם בהורים וגם בילדים. כמובן שההורים צריכים לגוון את המקומות אליהם נוסעים לטיול. לאחר שמבצעים טיולים בארץ לאזור הצפון ונהנים מהנוף הירוק המשגע כדאי לארגן טיולים לארץ לדרום כדי להכיר לילדים גם את הנוף המדברי שהינו עוצר נשימה.

טיולים בארץ גורמים לתחושה של איחוד משפחתי חזקה. הורים רבים אינם תמיד זוכים לזמן איכות עם ילדיהם במהלך השגרה משום שהם עסוקים בעבודה ובמטלות שונות. טיולים בארץ גורמים להורים ולילדים לבלות זמן איכות יחד. ההורים יכולים להסביר לילדיהם על סוגי הצמחים השונים, על הנוף, על הסיפורים ועל ההיסטוריה הקיימים בכל אתר ופשוט להנות זה מחברתו של זה.

טיולים בארץ לא פעם מצטיירים אצל הילדים בבגרותם כחוויה נהדרת וחיובית מאוד. באופן טבעי ילדים זוכרים יותר את התקופות בהן טיילו עם הוריהם מאשר את הימים בהם הם בהו בטלוויזיה. טיולים בארץ גורמים גם לילדים להעריך את המדינה בה הם חיים ולהכיר באופן אישי כל מקום במדינה, כך שישנם יתרונות עצומים לארגון טיולים בארץ.